Většina žen si myslí, že právě nevěra je konečnou ve vztahu. Ve skutečnosti to ale není pravda, a to až z šedesáti osmi procent. Opak je totiž pravdou – je mnohem jednodušší odpustit nevěru, než mnohem horší přestupky proti vztahu. Jaké to jsou? Zeptali jsme se na to psychologů.

rozvod

1.       Lže vám?
Všichni víme, že lhát, abychom ubližovali, se nemá. Jistě, je rozdíl, když partnerovi řeknete, že mu to tričko, na které je tak hrdý, moc sluší, on vám zase řekne, že se mu líbí kypré tvary, když přiberete, pochválí vám jídlo, i když je přesolené a tak podobně. To jsou malé lži, které říkáme, protože chceme, aby se náš partner cítil dobře a milován. Ovšem lhaní o důležitých věcech, které by partner vědět měl, to je jiná. Pokud jednou ztratíte důvěru jeden ve druhého, většinou už ji nikdy nezískáte zpátky. Ve chvíli, kdy zjistíte, že je několik věcí, které nemůžete partnerovi říct, protože by se zlobil, je načase uvažovat o konci vztahu.

2.       Zajímá se o vás?
Až ve třiceti procentech všech rozchodů a rozvodů je viníkem nedostatek pozornosti vůči druhému partnerovi. Náklonnost a fyzická blízkost nerovná se sex. Nezapomeňte na pozornosti, polibky, náklonnost, doteky, zájem o jeho život, krásné drobnosti, které dělají lásku láskou. Pokud tohle ze vztahu vymizí, nejspíš je konec.

3.       Komunikuje s vámi?
Pokud společně nic neřešíte, a kromě dětí si nemáte co říct, ani neprojevujete zájem, nejspíš takový vztah už dávno nefunguje. Mluvte o práci, o dětech, o budoucnosti, o minulosti, o všem!

rodina

4.       Domluvíte se?
Pokud si neumíte ustupovat a neleží vám na srdci nelepší zájmy vašeho partnera a vašeho vztahu, pak je nejspíš načase věci ukončit.

5.       Žárlí na vás?
Přehnaná kontrola vašeho partnera, nedůvěra, otevřená nenávist vůči jeho kolegyním nebo kamarádkám, i tohle může být často důvodem rozvodu.
 

Věci, které zničí vztah spolehlivěji než nevěra vašeho partnera
4.7 (94.29%)7

net-d.cz | zadrazilstanislav@email.cz

Related Posts

Vzhled za tím nehledejte      Věděli jste o tom, že vzhled manželky většinou není důvodem k nevěře? Ačkoli mnoho žen hledá příčinu mužské nevěry v tom, že již nejsou pro partnera atraktivní, není to zcela tak. Až 88 procent nevěrníků přiznalo, že žena, se kterou měli aférku, nevypadala lépe, ani neměla hezčí tělo než jejich manželka […]

Do kabelky je možné vhodit téměř cokoliv, ovšem existuje 5 věcí, které nesmí chybět ani v jedné z nich. Kromě peněženky s osobními doklady a mobilním telefonem jsou to věci, které potřebují mít ženy neustále u sebe, a není lepší místo, než je dámská kabelka, kam je uschovat. 1. Zrcátko Kapesní zrcátko je prioritou. Každá […]

Bojová umění jsou v dnešní době velice oblíbená a věnuje se jim mnoho lidí. Je to sport, který má hluboké kořeny a velké množství tradic, takže si buďte jistí tím, že když se něčemu takovému rozhodnete věnovat, přijdete si na své. Není to pouze o tom, že ze sebe vybijete energii a budete se umět bránit. […]