Do kabelky je možné vhodit téměř cokoliv, ovšem existuje 5 věcí, které nesmí chybět ani v jedné z nich. Kromě peněženky s osobními doklady a mobilním telefonem jsou to věci, které potřebují mít ženy neustále u sebe, a není lepší místo, než je dámská kabelka, kam je uschovat.
pomalovaná kabelka
1. Zrcátko
Kapesní zrcátko je prioritou. Každá žena se chce líbit, vypadat krásně a tak často v této kouzelné pomůcce kontroluje svůj vzhled. Jestli nemá rozmazaný make up nebo oční linky, jestli její ranní účes drží přesně v tom tvaru, jak má a nikde nic neodstává a jestli ji náhodou po dobrém jídle nezůstalo něco v zubech. Kontrola je důležitá, chcete-li se vyhnout případnému trapasu při styku a komunikaci s lidmi.

2. Jelení lůj, rtěnka
Na ten nepříjemný pocit, kdy vás začnou svědět suché rty, neexistuje lepší lék, než mít jelení lůj ihned po ruce. Rty jsou po očích druhým hlavním líčidlem, kterým se snaží žena zaujmout své okolí. Na své rty žena láká především muže, a proto je důležité, aby byly vyzývavé a nepřehlédnutelné. Červené, růžové, odstíny hnědé nebo fialové si žena volí podle typu své tváře. Někdy postačí i lesk na rty, abyste vypadala svůdně.
pomalovaná kabelka
3. Hřeben
Účes je základ. Vytváří praktický celý vzhled ženy. Rozpuštěné, v culíku nebo drdol. Jenže co když něco není perfektní a vy to rychle potřebujte spravit? Větrné počasí vám může rozcuchat vaše krásné vlasy, které můžou na vaší hlavě vytvořit neplechu. Vy jste potom celá nesvá z toho, jak vypadáte. Mějte vždy záchranu po ruce, abyste mohla vlasy znovu pročísnout a upravit je do požadovaného tvaru.

4. Parfém
Kdo by nechtěl krásně vonět? Po náročném pracovním dni, po cvičení nebo během taneční zábavy se můžete cítit zpocení, ulepení a tak i ne moc voňaví. Potřebujete účinnou spásu. Deodorant, toaletní voda nebo parfém vám dodají opět pocit sebejistoty. Navíc je vůně velmi smyslným nástrojem k navázání bližších vztahů s opačným pohlavím. Sami víte, jak vás krásná vůně dokáže uchvátit.

5. Hygienické potřeby
Nedílnou součástí každé kabelky musí být samozřejmě papírové kapesníky a pro případ nečekané nouze i osobní hygienické potřeby. Některé ženy si navíc přibalují i antibakteriální gely.

net-d.cz | zadrazilstanislav@email.cz

Related Posts

Většina žen si myslí, že právě nevěra je konečnou ve vztahu. Ve skutečnosti to ale není pravda, a to až z šedesáti osmi procent. Opak je totiž pravdou – je mnohem jednodušší odpustit nevěru, než mnohem horší přestupky proti vztahu. Jaké to jsou? Zeptali jsme se na to psychologů. 1. Lže vám? […]

Bojová umění jsou v dnešní době velice oblíbená a věnuje se jim mnoho lidí. Je to sport, který má hluboké kořeny a velké množství tradic, takže si buďte jistí tím, že když se něčemu takovému rozhodnete věnovat, přijdete si na své. Není to pouze o tom, že ze sebe vybijete energii a budete se umět […]