Hubnutí je všeobecně rozebírané a nekončící téma v průběhu celého roku. Zpravidla se ale hubnutí po svátcích považuje za více potřebné a vyhledávané než kdykoliv jindy. Většina lidí si přes svátky dopřává více pochutin a prohřešků, než by měli a nakonec i chtěli. A pak si říkají, že to doženou rychlým spalováním tuků během následujících dní po nich.
maso činka okurka paprika

Chyby, které vám nikdy nepomohou shodit kila

Největší chybou po všech svátcích při procesu shazování nadbytečných kil, je razantní a nepromyšlená dieta formou hladovění. Pamatujte jednou pro vždy, že hladovkou vaše tělo nikdy nezhubne! Není totiž důležité to, kolik toho přes den sníte, ale to, co vlastně!
Další chybou je nesmyslné cvičení do vyčerpání všech vašich sil. I tréninkový plán s cílem zhubnout, musí mít nějaká pravidla a především postupnost. Nemůžete se zničit hned a každý den jen kardio cvičením při představě, že vaše tělo bude rychlým pohybem hubnout samo. Takhle to opravdu nefunguje.

Výživový poradce tady není pro nic za nic

Ze začátku si musíte určit, jaké jsou vaše cíle. Shodit pár kil navíc vás nebude stát až tak moc práce, spíš jen změnu vašeho jídelníčku a nějaké to odepírání nevhodných sladkostí. Pokud však váš život potřebuje razantní změnu, vaše kroky by měli zavítat do nutričního centra.
Výživový poradce vám totiž stanoví jasný dietní plán a řekne vám co, a jak je nutné změnit a do jaké míry. V případě, že víte, že potřebujete změnu – potřebujete pomoc odborníka!
sledování hubnutí

Chůze – kam vás jen nohy zavedou

O pohyb ve vašem životě byste měli usilovat už jen tak, že se vyhnete zbytečnému převážení. Nechte své nohy pracovat a dovolte jim posílit a spalovat nějaká kila. Všude, kam to jen půjde se snažte dopravit pěšky, i když to bude znamenat, že budete potřebovat ušetřit nějaký čas navíc. Pohyb formou chůze má mnohdy daleko větší smysl, než úmorné zadýchávání se v posilovně.

net-d.cz | zadrazilstanislav@email.cz

Related Posts

Jaké jsou nejmenší pouta na světě? Snubní prsteny. Přesto jsou to pout, kterými se nechávají lidé spoutat zcela dobrovolně. Snubní prsten jednoduše představuje to viditelné pouto mezi manžely. Jaká je jeho symbolika? Jedná se o kruh. Kruh je mystický. Nemá začátek ani konec. Neskrývá se v něm žádná nadřazenost. Mnozí snoubenci a týká se to […]

Každý z nás si v životě nějaký cíl, nebo chcete-li předsevzetí, jistě už dal, od – oblíbené je od zítra – přestanu kouřit, začnu hubnout, začnu cvičit, začnu se učit anglicky, konečně si podám přihlášku atd., ale ruku na srdce, nezůstane většinou jen u slov? Pokud chcete svých cílů dosáhnout, chce pro to opravdu něco […]

Co si pod pojmem zdravý životní styl vlastně představit? Záleží čistě na vás a na tom, jak chcete o své tělo pečovat. Tělo máme jen jedno a to, že nosíme drahá saka, boty, mobil a tablet nám životnost neprodlouží. Z 80% ovlivňuje naše zdraví životní styl. 20% potom okolní vlivy, tedy dědičnost, zdravotnická péče apod. Životní […]