Jaké jsou nejmenší pouta na světě? Snubní prsteny. Přesto jsou to pout, kterými se nechávají lidé spoutat zcela dobrovolně. Snubní prsten jednoduše představuje to viditelné pouto mezi manžely.

Jaká je jeho symbolika? Jedná se o kruh. Kruh je mystický. Nemá začátek ani konec. Neskrývá se v něm žádná nadřazenost.

Mnozí snoubenci a týká se to především žen, si zakládají na tom, aby svatba byla okázalá, luxusní a velkolepá. Mít krásné šaty a luxusní hostinu, to je často to, oč tu běží. Přitom se jedná o záležitosti, které nejsou až tak důležité. Když dojde na lámání chleba, klidně můžete mít civilní svatbu bez hostů.

Vzhledem k tomu, že náklady na nové bydlení jsou stále vyšší, mnohem více lidí řeší svatbu tak, že se berou jen za přítomnosti svědků a maximálně pozvou rodiče na oběd. Ne každý vidí smysluplnost v tom mít velkou a okázalou svatbu. Jsou to pro mnohé zbytečně vyhozené peníze, které lze rozhodně investovat jinak.

 snubní prsteny dvoubarevníé


Rozhodně žádoucí investice


Do čeho byste ovšem investovat zcela jistě měli, jsou kvalitní snubní prsteny. Jedná se přece jen o šperk, který budete nosit celý život. Kvalita je tedy na místě. Určitě stojí za to objednat si výrobu těchto šperků na zakázku. Ono se to nezdá, ale i šperky jsou poměrně kazové. Kvalitní řemeslná ruční práce je pro Vás zárukou, že prstýnky jakožto něžná pouta vydrží celá desetiletí.
snubní prsteny s diamanty
Ovšem nejsou to jen snubní prsteny.V současné době mnozí lidé podceňují jiný velmi důležitý rituál a tím jsou zásnuby. Přitom většina žen se nepochybně shodne v tom, že nejkrásnější chvíle byla, když ji její vysněný muž požádal o ruku. Zásnuby nemusíte rozhodně pojímat jako rodinnou oslavu jak tomu bylo dříve a dnes se to ani moc nenosí. Spíše jde o intimní záležitost dvou milujících se bytostí, kteří vyrazili třeba na romantický wellness víkend. I zde ovšem patří, že kvalitní prsten je prostě základ. Ona by měla vědět, že Vám za to stojí.

net-d.cz | zadrazilstanislav@email.cz

Related Posts

Generace mileniálů stárne, a tak se dnes mezi zanícenými hráči, kteří rádi relaxují u herních konzolí, počítačů či chytrých telefonů najdou i mnozí třicátníci. Je tato hráčská vášeň stále ještě koníčkem, relaxací po práci nebo únikem do virtuální reality pro stresem maximálně zatíženou generaci? Zjednodušený svět počítačových her nabízí pocit uspokojení z výhry na teritoriu s […]

Dnešní svět si dost možná i více a více cení výrobků, vycházejících přímo z lidských rukou. Těch, jež nechrlí stroje v bezmála nekonečném množství, jež jsou naopak ojedinělé a unikátní a proto tolik vzácné. Těch, jež jsou přinejmenším svým způsobem učiněnými uměleckými díly. A nemusí jít nezbytně jenom o něco, co pochází z ateliérů známých […]

· Začněme uvnitř našeho těla. Je pro nás velmi důležité, aby naše orgány a metabolismus pracovaly správně. Toho docílíme nejen pravidelným pohybem a zdravou stravou, ale samozřejmě nezanedbaným pitným režimem. Nejen že se tím z našeho těla vyplavují nečistoty a látky, které tam nemají co dělat, ale také se naše tělo zevnitř nevysuší a […]