Podzimní období a brzký nástup zimy vás může přinutit k tomu, pořídit si do vašeho šatníku teplejší oblečení. V tomto ročním období platí, že vrchní část oděvu je něco, na co se musíte zaměřit především.Už jen z důvodu, abyste odolaly zimě a mohly si udržet stejný šmrnc, i když to venku bude vypadat jako na severe.
blondýna v kabátu

Kabát – ten musíte za všech okolností mít!

Chcete si do vašeho šatníku přidat i nějaký ten vychytaný kousek, který splní všechno, co od něho budete očekávat? V tom případě se zaměřte na eleganci, kterou vám nabízí dámské kabáty.
Nespočet druhů, střihů a tloušťky vás přesvědčí o tom, že jsou nepostradatelným pomocníkem v období, kdy chcete mít celé tělo chráněné před zimou a pořádně v teple.

Do společnosti, ale i na cestu do práce

Kabáty se řadí mezi svrchní díl oblečení, které sebou přináší luxusní provedení vašeho celkového outfitu. Hodí se na řadu společenských událostí, kterým se nevyhnete ani v zimě. Plesy, divadlo, svatby, ale i oslavy jsou místa, kde s ním uděláte velkou parádu a vždy trefíte do černého.
Kabát je skvělý i na cestu do práce. Několik pracovních pozic se zaměřuje na to, aby ženy chodily oblečené v kostýmech, šatech nebo sukni. Pokud tedy chcete mít i přes váš pracovní outfit dostatečně zakryté tělo, kabát vám poskytne maximální spokojenost.
oranžový kabát

Krátký, dlouhý, barevný a černý

Měly byste jich mít více než pouze jeden univerzální. Černý kabát samozřejmě vynosíte na všechny události a místa, kam vkročíte, ale zapůsobit na ostatní a upoutat na sebe pozornost můžete i v případě, že sáhnete po nějakém originálním a barevném kousku. A nezáleží na tom, jestli bude krátký nebo vám bude sahat až po zem.
Doladit k němu můžete i zimní boty a vypadat tak trendy ve všech ohledech. Jestli vám svět módy není lhostejný, pořiďte si tento dobový svršek, kterým se můžete chlubit se vší parádou jak na podzim, tak i v zimě.

net-d.cz | zadrazilstanislav@email.cz

Related Posts

Šortky jsou vhodné pro každý typ postavy. Jediné úskalí, které tak při nošení tohoto kousku oblečení vzniká, je to, aby se k danému typu postavy hodil střih. Jedná se totiž o velmi univerzální kousek oblečení, který může vyzdvihnout přednosti postavy a skrýt její nedostatky, ale při špatné volbě dokáže bohužel i opak. Při výběru je proto […]

Jestli patříte mezi ty, kteří potřebují nějakým způsobem řešit oční vadu, dříve nebo později budete stát před zásadní otázkou. Pořídím si brýle nebo kontaktní čočky? Nejspíš se nebudete moci rozhodnout. Všechno má svá pro a proti. Nositelé kontaktních čoček, vás budou přesvědčovat o jejich výhodách. Zastánci brýlí vám vyjmenují jejich přednosti. Jak se tedy rozhodnout?Brýle […]