V současné době je trh s realitami napjatý jako struna. Ceny jsou vysoké a i přesto poptávka po bydlení neklesá. Každý si uvědomuje, že utrácet peníze za pronájem není nejvhodnější varianta a snaží se investovat své finanční prostředky do něčeho svého. Nicméně co dělat, pokud nepocházíte z movité rodiny a nemáte dostatek peněz ke koupi klasického zděného domu? Máme pro vás ideální řešení! Investujte do mobilní dřevostavby! Pokud se vám to zdá jako nesmysl, nebo obyčejné vyhazování peněz, lehce vás přesvědčíme o opaku.
dům na samotěhttp://www.koupelny-kaplan.cz/ 68%;“>
Levně
Cena je bezesporu největší výhodou tohoto typu domů. Jedná se o velice kvalitní bydlení za příznivou cenu. Domy mají svoji plnohodnotnou kuchyň i koupelnu, nemusíte se tak bát, že byste museli přívod vody, či elektřiny, řešit nějakým jiným způsobem. Pokud k tomu všemu máte svůj vlastní pozemek, není co řešit. Nechat si postavit takový dům můžete už za necelý jeden milion korun.
chata v horách
Kvalitně
Ačkoliv pojem mobilní dům může vzbuzovat pochybnosti, nemusíte se bát. Všechny příbytky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, jsou pečlivě zatepleny a je možné v nich bydlet celoročně. Pokud si necháte dům navrhnout na míru, můžete dokonce o použitých materiálech rozhodnout sami. Kvalitu (ale i cenu) tak můžete přímo sami ovlivnit.
Rychle
Žijeme v uspěchané době, není proto divu, že rychlost je na prvním místě. Domy se na předem určené místo dováží již smontované, pokud tedy máte již předem nachystaný pozemek, můžete zažít plnohodnotně bydlet již do několika dnů! Celkovou dobu dodání ovlivňuje především to, zda jste se rozhodli investovat do již hotového domu, nebo si přejete mít dům vyhotovený přímo na míru.
Mobilita
Výhodou tohoto typu bydlení je i možnost přemístění celé stavby. Dům nemá základy zabudované v zemi, není proto problém jej kdykoliv nechat naložit na kamion a přemístit na druhou stranu republiky.

net-d.cz | zadrazilstanislav@email.cz

Related Posts

Představa, že bydlíme v domě obklopeném kvetoucí zahradou, je sladká. Je to nejednou doslova učiněný sen. Sen, jaký sní celá řada z našinců, zejména pak těch, kteří takový dům uprostřed zeleně nevlastní. To by jenom byla krása! Přistoupit ráno k oknu, otevřít ho a vyhlédnout z něj. Pozorovat onu romantickou scenérii, jež se rázem před […]

Mezi nejoblíbenější hortenzie patří bezesporu hortenzie velkolistá. Květy hortenzie vytvářejí kulovité anebo polokulovité květenství o průměru dvaceti až třiceti centimetrů. Hortenzie mají květy v široké škále barev. Můžeme v zahradách vidět hortenzie, které kvetou: o   čistě bíle o   zeleně o   růžově o   modře o   tmavě fialově Keře hortenzií v zahradách rozkvétají již od konce a […]

Pohovky můžeme spatřit na mnoha místech. Jsou k vidění jak v domácnostech, tak mnohdy v obchodech či na různých pobočkách. Poskytují pohodlí, díky kterému si můžete na chvíli odpočinout a zrelaxovat. Takový kus nábytku většinou naleznete v obývacích pokojích mnoha domácností. Obývací pokoj je přeci jenom místnost, ve které každý člověk tráví velké množství času, […]