Nebankovní hypotéky se těší stále větší oblibě. Proč tomu tak je?

muž s harmonikou

Můžeme si nyní říct pár základních důvodů, mezi které řadíme například:

 1. Nízké splátky, často podobné jako v bance.
 2. Nízký úrok, garance nejnižšího možného úroku.
 3. Zajištění spotřebitelských i podnikatelských úvěrů profesionálně, odborně a snadno.
 4. Velice rychlé vyřízení. Expresní jednání je možné poskytnout komukoliv, takže v případě potřeby můžete mít své peníze již v den podpisu úvěrové dokumentace.
 5. Žádné poplatky předem.
 6. Neplatíte ani nic za odhad, ten provádíme sami.
 7. Až 70 % z hodnoty nemovitosti.
 8. Žádné dokládání příjmů nebo jiná problematika s příjmy. Tolerujeme i nízká daňová přiznání u podnikatelů.
 9. Žádné sledování registrů. Vyhovíme i klientům, kteří mají nějaký prohřešek v registru dlužníků. Ať už u bankovního nebo nebankovního registru.
 10. Doba splácení nejdéle 30 let. Můžete si samozřejmě zvolit od jednoho roku až po dobu 30 let dobu splácení.

oranžová zeď

Vyřešte své problémy s financemi jednou pro vždy!

Nebankovní hypotéky bez registru je skvělý finanční produkt, který vám zachrání kůži.

Nechcete předem platit vysoké poplatky? U nás neplatíte žádné poplatky předem. Dokonce ani v případě, že se rozhodnete hypotéku splatit dříve.

Poskytujeme:
Spotřebitelské úvěry– o spotřebitelský úvěr si může zažádat naprosto kdokoliv. Ať jste maminka na mateřské, student, nebo pracující důchodce. Samozřejmě nesmíme zapomínat ani na všechny zaměstnané občany, kteří denně chodí do práce, ti jsou pro nás samozřejmostí. Sjednáme vám spotřebitelský úvěr za exkluzivních podmínek.

 1. Pro ty z vás, kteří nemají žádný záznam jsme schopni zajistit úrokovou sazbu už od 4% p.a.
 2. Ostatní, kteří mají například velké škraloupy a jsou zapsáni v registrech dlužníků, budou mít úrok o něco vyšší. Ten bude činit od 7% p.a.

peníze v kůži

Podnikatelské úvěry– sjednat si je mohou všichni podnikatelé a OSVČ. Splatnost může být až 30 let. Pokud sháníte peníze pro své podnikání, pak je to ideální volba. Můžete s nimi vyplatit exekuce, špatné půjčky, zvolit konsolidaci či cokoliv dalšího.

net-d.cz | zadrazilstanislav@email.cz

Related Posts

Struktura daně z příjmu fyzických osob je pro laika dosti komplikovaná a tak není divu, že řada lidí nevyužívá všech možností daňové optimalizace tak, jak má dle zákona nárok. Při daňovém přiznání, které pro většinu pracujících nastává na konci března, je možné uplatnit odpočty, které Vám mohou přinést zpět i poměrně příjemnou částku původně po […]

Pokud máte přebujelou fantazii a víru, můžete své peníze nechat vložit na spořící účet banky, tam je úroková sazba asi 1-2 %, což znamená, že pokud chcete vydělávat velké peníze, je dobré si tam naspořit tak pár miliónů, jinak to nemá cenu, zvláště dnes, když se vůbec úroky pohybují na bodě mrazu – i tak […]

Při poskytování hypotečního úvěru si chce být banka jistá, že ten, komu peníze půjčí, bude do budoucna schopný je bez problému splácet. Je to logické. Financování tvoří největší část příjmů každé banky. Proto si dávají velký pozor, komu úvěry poskytují a to zvláště, pokud se jedná o hypoteční úvěr. Ten dosahuje výše několik stovek tisíc […]