Nebankovní hypotéky se těší stále větší oblibě. Proč tomu tak je?

muž s harmonikou

Můžeme si nyní říct pár základních důvodů, mezi které řadíme například:

 1. Nízké splátky, často podobné jako v bance.
 2. Nízký úrok, garance nejnižšího možného úroku.
 3. Zajištění spotřebitelských i podnikatelských úvěrů profesionálně, odborně a snadno.
 4. Velice rychlé vyřízení. Expresní jednání je možné poskytnout komukoliv, takže v případě potřeby můžete mít své peníze již v den podpisu úvěrové dokumentace.
 5. Žádné poplatky předem.
 6. Neplatíte ani nic za odhad, ten provádíme sami.
 7. Až 70 % z hodnoty nemovitosti.
 8. Žádné dokládání příjmů nebo jiná problematika s příjmy. Tolerujeme i nízká daňová přiznání u podnikatelů.
 9. Žádné sledování registrů. Vyhovíme i klientům, kteří mají nějaký prohřešek v registru dlužníků. Ať už u bankovního nebo nebankovního registru.
 10. Doba splácení nejdéle 30 let. Můžete si samozřejmě zvolit od jednoho roku až po dobu 30 let dobu splácení.

oranžová zeď

Vyřešte své problémy s financemi jednou pro vždy!

Nebankovní hypotéky bez registru je skvělý finanční produkt, který vám zachrání kůži.

Nechcete předem platit vysoké poplatky? U nás neplatíte žádné poplatky předem. Dokonce ani v případě, že se rozhodnete hypotéku splatit dříve.

Poskytujeme:
Spotřebitelské úvěry– o spotřebitelský úvěr si může zažádat naprosto kdokoliv. Ať jste maminka na mateřské, student, nebo pracující důchodce. Samozřejmě nesmíme zapomínat ani na všechny zaměstnané občany, kteří denně chodí do práce, ti jsou pro nás samozřejmostí. Sjednáme vám spotřebitelský úvěr za exkluzivních podmínek.

 1. Pro ty z vás, kteří nemají žádný záznam jsme schopni zajistit úrokovou sazbu už od 4% p.a.
 2. Ostatní, kteří mají například velké škraloupy a jsou zapsáni v registrech dlužníků, budou mít úrok o něco vyšší. Ten bude činit od 7% p.a.

peníze v kůži

Podnikatelské úvěry– sjednat si je mohou všichni podnikatelé a OSVČ. Splatnost může být až 30 let. Pokud sháníte peníze pro své podnikání, pak je to ideální volba. Můžete s nimi vyplatit exekuce, špatné půjčky, zvolit konsolidaci či cokoliv dalšího.

3/5 - (3 votes)

net-d.cz | zadrazilstanislav@email.cz

Related Posts

Určitě už i u vás někdy nastala situace, v níž jste uvažovali o tom, že byste si měli vzít půjčku. Jistě i vám už se někdy přihodilo, že jste neměli peníze, nebo jste jich aspoň neměli tolik, kolik byste jich mít potřebovali. A dost možná k tomu došlo právě v naší současnosti, kdy se kvůli […]

Každému člověku bez výjimky jsou potřeba peníze. Někdo jich sice potřebuje jenom naprosté minimum, které by ostatní brali jako almužnu, zatímco jiní musí mít o poznání více, ale to nic nemění na skutečnosti, že se my lidé bez peněz neobejdeme. Potřebujeme jimi financovat své životy a všechny náklady, jež s těmito nějakým způsobem souvisejí, což […]

Někdy mají soukromí podnikatelé to štěstí, že se jim daří snad všechno, na co jenom sáhnou. Pracují, a protože se jim jejich dílo daří, mohou si pochvalovat, a to i svoji životní úroveň, jež je na úspěších takového podnikání závislá. Podnikatelé, kterým se daří, si prostě mohou vydělat přímo snové peníze, a peníze jsou přece […]