Nebankovní hypotéky se těší stále větší oblibě. Proč tomu tak je?

muž s harmonikou

Můžeme si nyní říct pár základních důvodů, mezi které řadíme například:

 1. Nízké splátky, často podobné jako v bance.
 2. Nízký úrok, garance nejnižšího možného úroku.
 3. Zajištění spotřebitelských i podnikatelských úvěrů profesionálně, odborně a snadno.  
 4. Velice rychlé vyřízení. Expresní jednání je možné poskytnout komukoliv, takže v případě potřeby můžete mít své peníze již v den podpisu úvěrové dokumentace.
 5. Žádné poplatky předem.
 6. Neplatíte ani nic za odhad, ten provádíme sami.
 7. Až 70 % z hodnoty nemovitosti.
 8. Žádné dokládání příjmů nebo jiná problematika s příjmy. Tolerujeme i nízká daňová přiznání u podnikatelů.
 9. Žádné sledování registrů. Vyhovíme i klientům, kteří mají nějaký prohřešek v registru dlužníků. Ať už u bankovního nebo nebankovního registru.
 10. Doba splácení nejdéle 30 let. Můžete si samozřejmě zvolit od jednoho roku až po dobu 30 let dobu splácení.

oranžová zeď

Vyřešte své problémy s financemi jednou pro vždy!

Nebankovní hypotéky bez registru je skvělý finanční produkt, který vám zachrání kůži.

Nechcete předem platit vysoké poplatky? U nás neplatíte žádné poplatky předem. Dokonce ani v případě, že se rozhodnete hypotéku splatit dříve.

Poskytujeme:
Spotřebitelské úvěry– o spotřebitelský úvěr si může zažádat naprosto kdokoliv. Ať jste maminka na mateřské, student, nebo pracující důchodce. Samozřejmě nesmíme zapomínat ani na všechny zaměstnané občany, kteří denně chodí do práce, ti jsou pro nás samozřejmostí. Sjednáme vám spotřebitelský úvěr za exkluzivních podmínek.

 1. Pro ty z vás, kteří nemají žádný záznam jsme schopni zajistit úrokovou sazbu už od 4% p.a.
 2. Ostatní, kteří mají například velké škraloupy a jsou zapsáni v registrech dlužníků, budou mít úrok o něco vyšší. Ten bude činit od 7% p.a.

peníze v kůži

Podnikatelské úvěry– sjednat si je mohou všichni podnikatelé a OSVČ. Splatnost může být až 30 let. Pokud sháníte peníze pro své podnikání, pak je to ideální volba. Můžete s nimi vyplatit exekuce, špatné půjčky, zvolit konsolidaci či cokoliv dalšího.

net-d.cz | zadrazilstanislav@email.cz

Related Posts

Je vlastně docela častým jevem, že se lidé potýkají s nedostatkem finančních prostředků. Peněz totiž nebývá dost nejenom na to, aby člověk žil v luxusu, ale často ani na to, aby za ně docela normálně přežíval. Je zkrátka celá řada situací, kdy člověk porovnává příjmy a výdaje a zjišťuje, že nebude schopen uhradit vše, co se po […]

Spousta lidí dnes staví – někdo velké paneláky ve centrech měst (Olomouc), někdo zase malé chatky na kraji lesa. Někdo zase zastavuje kdysi krásné paloučky a louky svými umělými skládačkami s designem satelitního amerického předměstí, které to okolí bude hyzdit na dalších padesát let. No, zkrátka každý něco staví. Spousta lidí by stavět chtěla, ovšem nemá […]

Lidi provázejí nejednou různé těžkosti. V životě se může zkomplikovat cokoliv a nejednou to je provázeno třeba i zoufalým nedostatkem peněz. Což samozřejmě znamená nezbytnost si někde hotovost, která chybí, sehnat. Někdy ušetřit, někdy vydělat a někdy zkrátka aspoň půjčit.Půjčit si? Jenže kde a od koho? Je přece už dávno známo, že finanční instituce půjčují ochotně […]