Dobrou radou pro zralé ženy, které se chtějí oblékat méně usedle než jejich vrstevnice, je zdůraznění vlastní osobitosti. Protože svým oblečením vyjadřují samy sebe. Což nastavuje směr. Který musí být jedinečný. Ničím neovlivněný. Přizpůsobeném vlastní představě o tom, co je i ve zralém věku originální. Sebereflexí, kterou se každá žena snaží vycházet s módními trendy už od mládí, se dopracuje k zásadnímu poznání, co je pro její typ postavy nejvhodnější. A co je nejslušivější. Velkým pomocníkem k tomuto základu slouží velké zrcadlo. Které naprosto přesně ukáže, které přednosti lze vhodným oblečením vyzdvihnout a které nedostatky potlačit. A je to opět zrcadlo, které s naprostou jistotou ukáže, co si obléknout, přestože roky přibývají. Dodržet vlastní představu o celkovém dojmu lze tímto způsobem dodržet, aniž je nutné ze šatníku vyházet všechno, co je poseto veselými barvami a vzory.

Nabídka šatů pro zralé ženy

Velkou inspirací pro ženy, kterým sice přibývají léta, ale ony neházejí flintu do žita, jsou některé stárnoucí celebrity. Které svým vzhledem dokazují, že věk je jenom číslo. A udržují si svůj styl. Který má nejen nápaditost, ale i hravost a nezbytnou eleganci. Čímž sklízí zasloužený obdiv nejen od mužů, ale i od mnohem mladších žen. A při osobním setkání na nich může okolí oči nechat. Tyto ženy, přestože se nesnaží vypadat jako dvaceti letech, protože ví, že to nejde, volí osobní styl, ve kterém se cítí dobře. Jakoby ve druhé vlastní kůži.

Móda zralých žen

Snad nejvíce šmrncovní oblečení na sobě umí nosit ženy, které sice nikdy neměly postavy modelek. Ale během života si našly svůj styl. Rozhodně do něho nepatří nadité skříně drahých oděvních kusů, botů a kabelek. Stačí si pořídit několik základních nadčasových kusů, se kterými lze kombinovat i doplňky, které jsou výrazné. A tak se v dobrém slova smyslu vyřádit. Před odchodem z domu se ještě ujistit pohledem do zrcadla, jestli je všechno jak má být. Ženy, které i ve zralém věku mají odvahu experimentovat a do svého šatníku občas přidávat i něco bláznivého, mají vyhráno. Udrží tak krok s přibývajícím věkem se ctí.

net-d.cz | zadrazilstanislav@email.cz

Related Posts

Šortky jsou vhodné pro každý typ postavy. Jediné úskalí, které tak při nošení tohoto kousku oblečení vzniká, je to, aby se k danému typu postavy hodil střih. Jedná se totiž o velmi univerzální kousek oblečení, který může vyzdvihnout přednosti postavy a skrýt její nedostatky, ale při špatné volbě dokáže bohužel i opak. Při výběru je […]

Jestli patříte mezi ty, kteří potřebují nějakým způsobem řešit oční vadu, dříve nebo později budete stát před zásadní otázkou. Pořídím si brýle nebo kontaktní čočky? Nejspíš se nebudete moci rozhodnout. Všechno má svá pro a proti. Nositelé kontaktních čoček, vás budou přesvědčovat o jejich výhodách. Zastánci brýlí vám vyjmenují jejich přednosti. Jak se tedy rozhodnout?Brýle […]