Palety jsou vcelku nevšední materiál pro jakýkoliv nábytek. Takový trochu homeless-styl, ale divili byste se, jak některé věci dokáží vcelku vkusně a stylově vypadat, váš interiér klidně omládne o několik let, stejně jako vy. A hlavně to není žádná drahá záležitost, palety se dají splašit klidně i za pár stovek, někdo je dokonce i vyhazuje, aniž by věděl, co za poklad vlastně má.

 nabílené palety.jpg

1)      Gauč a sedací soupravy

Palety stačí natřít nějakou pěknou tmavou barvou nebo klidně i bílou, srazit je dohromady tak, aby spodní část, na které se bude sedět tvořily dvě vrstvy palet a poté k nim připojit ještě z boku jednu řadu palet, o kterou se lidé budou opírat. Poté stačí jenom pokrýt nějakým sedacím polštářem nebo jednoduchou podestýlkou a máte to. Nemusí to vypadat ani tak strašně, například jako sedací souprava do venkovního altánku je to přímo ideální!

2)      Postel

Pro ty, kteří nechtějí vyhodit skoro osm tisíc za postel se vším všudy je naprosto ideální udělat si postel z palet. Nepoznáte možná ani rozdíl, můžete si zvolit, dle internetu, jakýkoliv styl se vám líbí, vyšší nebo nižší, a poté tam jenom dát matraci. Palety budou držet a určitě se se pod vámi nepropadnou, protože taková paleta udrží klidně i půl tuny.

3)      Stoly

Tady už se houpeme někde na hraně „nemám peníze“ a „vypadá to stejně hrozně“, ale pokud někdo potřebuje nějaké to provizorium a nemá peníze do nového bytu, může být i paletový stůl vhodným řešením. Přeci jen, pokud je člověk trochu zručný, tak stačí pár hřebíků a z palet klidně můžete vykouzlit i pěkně vypadající stůl, stačí jenom trocha inspirace a máte to.
žába a euro palety.jpg 

A spoustu dalších doplňků, které si můžete vykrášlit dle vaší libosti. Nejedná se o nic těžkého, hlavní pravidlo, které musíte razit, zní – fantasii se meze nekladou. Palety se hodí spíše do venkovského a venkovního prostředí, do moderního bytu si asi cestu nenajdou. Ale i tak, třeba přinesete novou vlnu. Palety ovšem zase kouzla dělat nedokážou.

net-d.cz | zadrazilstanislav@email.cz

Related Posts

Nechcete se ráno probouzet jako princezna na hrášku, ale naopak raději jako Šípková Růženka po dlouhém spánku? Kromě pravidelného ukládání ke spánku je jedním ze základních bodů k tomu, abyste se dobře vyspali také vhodná a pohodlná postel se vším, co k ní patří. Vyplatí se investovat do kvalitní zdravotní matrace Nábytek-elegance.cz, protože vám nejen zajistí kvalitní […]

Jestli je něco, co je skutečně snem každé malé holčičky, pak je to kočárek pro panenky. Snad každá holčička by jej měla mít. Jestliže uvažujete nad tím, že byste vaší dceři jeden takový pořídili, pak určitě do toho. Koupí kočárku jí uděláte velkou radost. Dokonce větší, než si vůbec dokážete představit. Kamenem úrazu by ale […]

Kdo je vlastníkem bazénu, tomu je už dávno známo, že http://www.hzscr.cz/soubor/jak-se-chovat-pri-mimoradne-udalosti-pdf.aspx tento neobnáší jenom onu nádrž na vodu samotnou. Že je tu toho zapotřebí daleko více. Tedy samozřejmě za předpokladu, že se chce člověk v tam napuštěné vodě koupat, což ale logicky chce. Aby se totiž dal bazén používat ke svému účelu, musí v něm být voda […]