Palety jsou vcelku nevšední materiál pro jakýkoliv nábytek. Takový trochu homeless-styl, ale divili byste se, jak některé věci dokáží vcelku vkusně a stylově vypadat, váš interiér klidně omládne o několik let, stejně jako vy. A hlavně to není žádná drahá záležitost, palety se dají splašit klidně i za pár stovek, někdo je dokonce i vyhazuje, aniž by věděl, co za poklad vlastně má.

 nabílené palety.jpg

1)      Gauč a sedací soupravy

Palety stačí natřít nějakou pěknou tmavou barvou nebo klidně i bílou, srazit je dohromady tak, aby spodní část, na které se bude sedět tvořily dvě vrstvy palet a poté k nim připojit ještě z boku jednu řadu palet, o kterou se lidé budou opírat. Poté stačí jenom pokrýt nějakým sedacím polštářem nebo jednoduchou podestýlkou a máte to. Nemusí to vypadat ani tak strašně, například jako sedací souprava do venkovního altánku je to přímo ideální!

2)      Postel

Pro ty, kteří nechtějí vyhodit skoro osm tisíc za postel se vším všudy je naprosto ideální udělat si postel z palet. Nepoznáte možná ani rozdíl, můžete si zvolit, dle internetu, jakýkoliv styl se vám líbí, vyšší nebo nižší, a poté tam jenom dát matraci. Palety budou držet a určitě se se pod vámi nepropadnou, protože taková paleta udrží klidně i půl tuny.

3)      Stoly

Tady už se houpeme někde na hraně „nemám peníze“ a „vypadá to stejně hrozně“, ale pokud někdo potřebuje nějaké to provizorium a nemá peníze do nového bytu, může být i paletový stůl vhodným řešením. Přeci jen, pokud je člověk trochu zručný, tak stačí pár hřebíků a z palet klidně můžete vykouzlit i pěkně vypadající stůl, stačí jenom trocha inspirace a máte to.
žába a euro palety.jpg 

A spoustu dalších doplňků, které si můžete vykrášlit dle vaší libosti. Nejedná se o nic těžkého, hlavní pravidlo, které musíte razit, zní – fantasii se meze nekladou. Palety se hodí spíše do venkovského a venkovního prostředí, do moderního bytu si asi cestu nenajdou. Ale i tak, třeba přinesete novou vlnu. Palety ovšem zase kouzla dělat nedokážou.

net-d.cz | zadrazilstanislav@email.cz

Related Posts

Přemýšleli jste někdy nad tím, co vlastně přiláká lidi do určitého zařízení ?? Gastronomie má široký záběr a nejčastěji do této kategorie spadají restaurace, kavárny či rychlé občerstvení. Většina lidí si vybírá tyto provozy na základě toho, co mají v nabídce. Pro mnoho lidí je však důležité i to, jak se v daném provozu cítí. […]

Zbavte se tukových polštářů jednou provždy! Ano, rozumíte dobře, opravdu jednou pro vždy, tedy tak, že s nimi za pár měsíců nebudete muset znovu bojovat. To jediné, co k tomu potřebujete, je zvolit si ten pravý způsob hubnutí a lidi, kteří vám s ním pomohou, a ostatní už přijde samo. Tukové polštáře budou pryč, a na jo-jo efekt […]

Rám Na občasné přespání stačí i mělčí rám, ale musíme počítat s tím, že moc dlouho nevydrží a jeho pevnost není úplně ideální. A proto pro každodenní spaní volte jedině tvrdě dřevo. Čím bude více tvrdá, tak tím víc stoupá jeho odolnost proti poškození. Zároveň se zvyšuje celková pevnost a odolnost proti různému roztahování a srážení […]