Palety jsou vcelku nevšední materiál pro jakýkoliv nábytek. Takový trochu homeless-styl, ale divili byste se, jak některé věci dokáží vcelku vkusně a stylově vypadat, váš interiér klidně omládne o několik let, stejně jako vy. A hlavně to není žádná drahá záležitost, palety se dají splašit klidně i za pár stovek, někdo je dokonce i vyhazuje, aniž by věděl, co za poklad vlastně má.

 nabílené palety.jpg

1)      Gauč a sedací soupravy

Palety stačí natřít nějakou pěknou tmavou barvou nebo klidně i bílou, srazit je dohromady tak, aby spodní část, na které se bude sedět tvořily dvě vrstvy palet a poté k nim připojit ještě z boku jednu řadu palet, o kterou se lidé budou opírat. Poté stačí jenom pokrýt nějakým sedacím polštářem nebo jednoduchou podestýlkou a máte to. Nemusí to vypadat ani tak strašně, například jako sedací souprava do venkovního altánku je to přímo ideální!

2)      Postel

Pro ty, kteří nechtějí vyhodit skoro osm tisíc za postel se vším všudy je naprosto ideální udělat si postel z palet. Nepoznáte možná ani rozdíl, můžete si zvolit, dle internetu, jakýkoliv styl se vám líbí, vyšší nebo nižší, a poté tam jenom dát matraci. Palety budou držet a určitě se se pod vámi nepropadnou, protože taková paleta udrží klidně i půl tuny.

3)      Stoly

Tady už se houpeme někde na hraně „nemám peníze“ a „vypadá to stejně hrozně“, ale pokud někdo potřebuje nějaké to provizorium a nemá peníze do nového bytu, může být i paletový stůl vhodným řešením. Přeci jen, pokud je člověk trochu zručný, tak stačí pár hřebíků a z palet klidně můžete vykouzlit i pěkně vypadající stůl, stačí jenom trocha inspirace a máte to.
žába a euro palety.jpg 

A spoustu dalších doplňků, které si můžete vykrášlit dle vaší libosti. Nejedná se o nic těžkého, hlavní pravidlo, které musíte razit, zní – fantasii se meze nekladou. Palety se hodí spíše do venkovského a venkovního prostředí, do moderního bytu si asi cestu nenajdou. Ale i tak, třeba přinesete novou vlnu. Palety ovšem zase kouzla dělat nedokážou.

net-d.cz | zadrazilstanislav@email.cz

Related Posts

Ve vaší domácnosti se určitě nachází nábytek. Přemýšleli jste však někdy nad tím, jak se takový nábytek vyrábí? Jeho výroba je poměrně jednoduchá, avšak výrobní proces má výrazný vliv na jeho výslednou kvalitu. Kvalitu však nejvíce ovlivňuje to, z jakého dřeva je nábytek vyroben a zda jsou použity komponenty skutečně kvalitní. Nedílnou součástí domácnosti je […]

Máte-li rádi hudbu, určitě se nespokojíte s poslechem písniček z obyčejného rádia nebo malého nekvalitního reproduktoru. Dříve či později se jistě začnete zajímat o koupi kvalitní aparatury, která vám umožní vychutnat si každou skladbu. Skutečně kvalitní reproduktory ale nenabízejí jen výborný zážitek z poslechu hudby, ale umožňují také skvělé sledování filmů, které Vám bude […]

Elektrospotřebiče má dnes v kuchyni opravdu každý. Nemusí se rovnou jednat o velkou elektrickou troubu, ale kupříkladu i o prostý kávovar nebo rychlovarnou konvici na vodu. Ovšem i u těchto menších spotřebičů, které mnohdy stojí jen pár stovek, je dobré při výběru trochu více přemýšlet. Spotřeba Spotřeba je asi nejdůležitější faktor, na který […]