Ženské tělo je tak nádherné, plné vzrušujících křivek a zaoblení, kyprých tvarů a krásných barev, jen je vzít do ruky, do úst, přivonět si k nim, užít si je všemi smysly a kochat se tou nádherou, kterou máme doslova na dosah ruky. Máte-li štěstí na takovou partnerku, která vás navíc skutečně ze srdce miluje, je to snad ten nejkrásnější dar, jaký jste mohli obdržet.

kořen Ženšenu

A teď si představte, že se na ten milující dar budete jen dívat. Asi jako lidé, kteří vstoupí do Národního muzea a prohlíží si exponáty krásně zbarvených nerostů za vitrínou. Nesmí se jich dotknout, nesmí si k nim přivonět, nesmí je olíznout, potěžkat, pohladit a ohmatat.

nadzemní část Ženšenu

Nejde o to, že nesmíte, vaše partnerka vám to samozřejmě dovolí, ale vy nemůžete. Nejde to. Ačkoli se snažíte, nějak to prostě nejde. Schází vám testosteron.

Jenže bez testosteronu to skutečně nepůjde, je to velmi zásadní hormon, abyste byli schopni udržet erekci a dosáhli orgasmu nejen svého, ale uspokojili také tu krásnou, něžnou a milující duši, co s vámi sdílí společné chvíle. Jak to ale udělat, když je testosteronu málo, dá se to nějak vylepšit i bez vedlejších účinků? Není nutné se kvůli tomu dopovat chemikáliemi z lékáren? Ne, opravdu není. Vystačíte s docela prostými rostlinkami, zvanými adaptogeny.

Do této kategorie patří velmi známý Ženšen, uvádí se o něm, že je to tzv. všehoj, tedy rostlina, která působí komplexně v organismu, a léčí všechny neduhy. Dokáže potlačit vliv stresových hormonů, dodat energii, srovnat hormony do rovnováhy a posunout vaše tělo do běžného funkčního režimu. Týká se to samozřejmě i testosteronu, který se vám začne opět vytvářet, a vy už se nebudete muset na svou krasavici jen dívat.

K adaptogenům patří kromě rostliny Ženšenu pětilistého Erectmax ještě Rozchodnice růžová, Ashwagandha, Maca peruánská, Kotvičník zemní a Sibiřský ženšen, tzv. Eleuterokok.

net-d.cz | zadrazilstanislav@email.cz

Related Posts

Stanice nebo útulek? První otázkou, kterou si mnoho kupujících klade, je, jestli si pořídit voříška z útulku nebo jestli zamířit k profesionálům. Útulky jsou skvělé v tom, že dáte druhou šanci zvířátku, které někdo nechtěl. Problém ale je, že nikdy nevíte, co má zvíře za sebou, jak bylo vychovávané, co umí a neumí. […]

Máte-li rádi hudbu, určitě se nespokojíte s poslechem písniček z obyčejného rádia nebo malého nekvalitního reproduktoru. Dříve či později se jistě začnete zajímat o koupi kvalitní aparatury, která vám umožní vychutnat si každou skladbu. Skutečně kvalitní reproduktory ale nenabízejí jen výborný zážitek z poslechu hudby, ale umožňují také skvělé sledování filmů, které Vám bude […]

Za poslední dobu se prudce zvýšily ceny másla. Je tomu tak a čeští občané rozzuřeně hledí na ceny v supermarketech hlásající enormní částky. Navíc do Vánoc bychom za máslo měli zaplatit ještě více. Odborníci predikují, že se máslo vyhoupne až na razantních 70 Kč! Na jedné straně vztek, na druhé humor Máslo […]