Ženské tělo je tak nádherné, plné vzrušujících křivek a zaoblení, kyprých tvarů a krásných barev, jen je vzít do ruky, do úst, přivonět si k nim, užít si je všemi smysly a kochat se tou nádherou, kterou máme doslova na dosah ruky. Máte-li štěstí na takovou partnerku, která vás navíc skutečně ze srdce miluje, je to snad ten nejkrásnější dar, jaký jste mohli obdržet.

kořen Ženšenu

A teď si představte, že se na ten milující dar budete jen dívat. Asi jako lidé, kteří vstoupí do Národního muzea a prohlíží si exponáty krásně zbarvených nerostů za vitrínou. Nesmí se jich dotknout, nesmí si k nim přivonět, nesmí je olíznout, potěžkat, pohladit a ohmatat.

nadzemní část Ženšenu

Nejde o to, že nesmíte, vaše partnerka vám to samozřejmě dovolí, ale vy nemůžete. Nejde to. Ačkoli se snažíte, nějak to prostě nejde. Schází vám testosteron.

Jenže bez testosteronu to skutečně nepůjde, je to velmi zásadní hormon, abyste byli schopni udržet erekci a dosáhli orgasmu nejen svého, ale uspokojili také tu krásnou, něžnou a milující duši, co s vámi sdílí společné chvíle. Jak to ale udělat, když je testosteronu málo, dá se to nějak vylepšit i bez vedlejších účinků? Není nutné se kvůli tomu dopovat chemikáliemi z lékáren? Ne, opravdu není. Vystačíte s docela prostými rostlinkami, zvanými adaptogeny.

Do této kategorie patří velmi známý Ženšen, uvádí se o něm, že je to tzv. všehoj, tedy rostlina, která působí komplexně v organismu, a léčí všechny neduhy. Dokáže potlačit vliv stresových hormonů, dodat energii, srovnat hormony do rovnováhy a posunout vaše tělo do běžného funkčního režimu. Týká se to samozřejmě i testosteronu, který se vám začne opět vytvářet, a vy už se nebudete muset na svou krasavici jen dívat.

K adaptogenům patří kromě rostliny Ženšenu pětilistého Erectmax ještě Rozchodnice růžová, Ashwagandha, Maca peruánská, Kotvičník zemní a Sibiřský ženšen, tzv. Eleuterokok.

net-d.cz | zadrazilstanislav@email.cz

Related Posts

Máte rádi tymián? Pokud ano, tak si jistě vychutnáte čaj z tymiánu. Tymián je opravdu zajímavý, pokud vám třeba není dobře nebo trpíte nevolnostmi anebo chcete zažít nějakou očistu těla. Já sama jsem nikdy nevěděla, že bych někdy ochutnala čaj z tymiánu. Taky mi to přišlo opravdu takové netradiční a takové velice zajímavé, že bych […]

Powerbanky Mít na stole, v kapse či v batůžku záložní bateriový zdroj pro provoz mobilního telefonu nebo pro další zařízení s USB rozhraním, jako jsou tablety, ventilátory, rozhlasové přijímače, budíky, osvětlení a další spotřebiče, je výhodné zejména z toho důvodu, že vám zařízení může pracovat téměř nepřetržitě po dobu mnoha hodin. Powerbanky se hodí v […]

Máte málo řas? Lámou se vám, a nerostou, jak byste chtěla? Problémy s řasami mohou způsobovat jak nesprávná péče, tak zdravotní problémy. Pokud je nemáte, může být na vině právě špatná péče. Řasy jsou jemné, a při nesprávné péči jim hrozí poškození. Dorůstají pomaleji než vypadávají, což je velký problém. Trápí i vás špatné řasy? […]