Jaké jsou nejmenší pouta na světě? Snubní prsteny. Přesto jsou to pout, kterými se nechávají lidé spoutat zcela dobrovolně. Snubní prsten jednoduše představuje to viditelné pouto mezi manžely.

Jaká je jeho symbolika? Jedná se o kruh. Kruh je mystický. Nemá začátek ani konec. Neskrývá se v něm žádná nadřazenost.

Mnozí snoubenci a týká se to především žen, si zakládají na tom, aby svatba byla okázalá, luxusní a velkolepá. Mít krásné šaty a luxusní hostinu, to je často to, oč tu běží. Přitom se jedná o záležitosti, které nejsou až tak důležité. Když dojde na lámání chleba, klidně můžete mít civilní svatbu bez hostů.

Vzhledem k tomu, že náklady na nové bydlení jsou stále vyšší, mnohem více lidí řeší svatbu tak, že se berou jen za přítomnosti svědků a maximálně pozvou rodiče na oběd. Ne každý vidí smysluplnost v tom mít velkou a okázalou svatbu. Jsou to pro mnohé zbytečně vyhozené peníze, které lze rozhodně investovat jinak.

 snubní prsteny dvoubarevníé


Rozhodně žádoucí investice


Do čeho byste ovšem investovat zcela jistě měli, jsou kvalitní snubní prsteny. Jedná se přece jen o šperk, který budete nosit celý život. Kvalita je tedy na místě. Určitě stojí za to objednat si výrobu těchto šperků na zakázku. Ono se to nezdá, ale i šperky jsou poměrně kazové. Kvalitní řemeslná ruční práce je pro Vás zárukou, že prstýnky jakožto něžná pouta vydrží celá desetiletí.
snubní prsteny s diamanty
Ovšem nejsou to jen snubní prsteny.V současné době mnozí lidé podceňují jiný velmi důležitý rituál a tím jsou zásnuby. Přitom většina žen se nepochybně shodne v tom, že nejkrásnější chvíle byla, když ji její vysněný muž požádal o ruku. Zásnuby nemusíte rozhodně pojímat jako rodinnou oslavu jak tomu bylo dříve a dnes se to ani moc nenosí. Spíše jde o intimní záležitost dvou milujících se bytostí, kteří vyrazili třeba na romantický wellness víkend. I zde ovšem patří, že kvalitní prsten je prostě základ. Ona by měla vědět, že Vám za to stojí.

net-d.cz | zadrazilstanislav@email.cz

Related Posts

Každý z nás si v životě nějaký cíl, nebo chcete-li předsevzetí, jistě už dal, od – oblíbené je od zítra – přestanu kouřit, začnu hubnout, začnu cvičit, začnu se učit anglicky, konečně si podám přihlášku atd., ale ruku na srdce, nezůstane většinou jen u slov? Pokud chcete svých cílů dosáhnout, chce pro to opravdu něco […]

Co si pod pojmem zdravý životní styl vlastně představit? Záleží čistě na vás a na tom, jak chcete o své tělo pečovat. Tělo máme jen jedno a to, že nosíme drahá saka, boty, mobil a tablet nám životnost neprodlouží. Z 80% ovlivňuje naše zdraví životní styl. 20% potom okolní vlivy, tedy dědičnost, zdravotnická péče apod. Životní […]

Hubnutí je všeobecně rozebírané a nekončící téma v průběhu celého roku. Zpravidla se ale hubnutí po svátcích považuje za více potřebné a vyhledávané než kdykoliv jindy. Většina lidí si přes svátky dopřává více pochutin a prohřešků, než by měli a nakonec i chtěli. A pak si říkají, že to doženou rychlým spalováním tuků během následujících […]